CS5™ –Неперевершено дієвий корегуючий апарат ІІ & ІІI класу

Оновлена революційна система, яка гарантує стабільний результат при лікуванні проблем ІІ і ІІІ класу. Апарат з нітіноловими закриваючими пружинами, з безперервно діючою низькою силою (350 гр) і спеціальним замковим кріпленням є запатентованим і ексклюзивним рішенням від американської компанії DynaFlex. Тепер з поворотними фіксаторами. Систему легко встановити. Вона не потребує обслуговування. Корекція до 5 мм. 350 гр безперервно діючої низької сили. Система CS5, завдяки своїй простоті та ефективності, одна з найуспішніших корегуючих систем ІІ та ІІІ класу в світі.

Неперевершено дієвий корегуючий апарат

ІІІ клас

Доступні лабораторні опції

ІІ клас

Відмінне рішення для корекції ІІ та ІІІ класу

Ця революційна система гарантує результати з Вашими випадками ІІ та ІІІ класу. Пружини апарату CS5, ексклюзивно вироблені американською компанією DynaFlex мають постійну низьку силу 350 гр, представляють собою закриваючі пружини зі спеціально вбудованими кільцями, що, однаково легко, кріпляться до традиційних та поворотних фіксаторів системи CS

Сильна, швидка та надійна система, що економить Ваш час

Поворотний фіксатор

Цілком оновлена система DynaFlex® CS ™ 5, застосовується у лікуванні випадків класу II та класу III Новий поворотний фіксатор був майстерно розроблений як нероз’ємний компонент без рухомих деталей. Це гарантуватиме безпроблемну установку та покращення продуктивності. Широко відома пружина CS ™ виготовлена ​​з ексклюзивного нікелевого титанового матеріалу зі спеціально вбудованими торцями для ключів, які покращують міцність та довговічність на 40%. Цієї весни миттєво навантажуватимуть силу та залишатимуться надзвичайно послідовними протягом усього лікування із впевненістю у тривалішому застосуванні. Вигода – це більш плавна, постійна сила, яка працює краще і триває довше.

Бажаєте подальших інструкцій? Натисніть кнопку нижче, щоб переглянути, завантажити, зберегти або роздрукувати детальні інструкції для установлення поворотного фіксатора CS5™.

Магнитний інструмент

Із захопленням готові представити Вам наш новий, блискуче розроблений  інструмент CS. Він був розроблений і спроєктований, щоб зробити розміщення системи CS швидшим та безпечнішим ніж будь коли. Інструмент «заряджається» використовуючи ексклюзивний рідкоземельний магнит. Зарядженим він використовує магнитні сили, щоб притягувати гвинт. Гвинт легше витягати з упаковки і, тепер, він надійно утримується інструментом для розміщення та фіксації у ротовій порожнині.

Інструкції до магнитної насадки:

Крок 1: Розмістіть насадку на кінчику Інструмента, щоб активувати магнитні сили.

Крок 2: Після 2-3 секунд, зняти та відкласти в сторону насадку.

Крок 3: Продовжити установку системи CS використовуючи заряджений інструмент.

Додаткові нотатки:

Насадка підлягає тільки холодній стерилізації. Інструмент тільки для гарячої стерилізації. Як тільки магнитна насадка та інструмент  стерилізовані, насадка може зберігатися разом з інструментом.

ВАЖЛИВО: Тримайте насадку окремо від електроніки, щоб уникнути неполадок.

Система CS доступна для замовлення як набір на 5 пацієнтів, на 10 пацієнтів та Master Kit.

Master Kit включає:
 • 20 – 10mm CS5™ пружин
 • 20 – 7mm CS5™ пружин
 • 20 – поворотних фіксаторів
 • 20 – традиційних  фіксаторів
 • 40 – гібридних гвинтів
 • інструмент CS
 • магнит
Набір на 5 пацієнтів:
 • 10 – CS5™ NiTi пружин
 • 20 – фіксаторів (поворотних або  традиційних)
 • 20 – гібридних гвинтів
 • інструмент CS
 • Магнит