Про систему

Система EZ-Align ексклюзив від компанії DynaFlex – представляє собою систему легких, ідеально прозорих елайнерів, що корегують нерівності зубів у підлітків та дорослих, завдяки поступовому переміщенню зубів до отримання гарної здорової посмішки. В Україні ексклюзивним представником компанії DynaFlex є компанія TreeMed orthodontic.

Оберіть одну із ситстем та відчуйте впевненість у отриманні тих результатів на які Ви розраховували. Кожен елайнер майстерно виготовлений висококваліфікованими спеціалістами, використовуючи якісний матеріал та підкріплений гарантією якості компанії DynaFlex.

Чого очікувати


Кожен випадок, який ви надсилаєте до лабораторії, обробляється за допомогою власного програмного забезпечення для огляду лікування. Наша система TRS – надзвичайно корисний інструмент для вашої практики. Ви можете переглянути план лікування, побачити рух зубів елайнером і, якщо потрібно, запросити зміни. Він також відмінно підходить для ведення справ та консультацій з пацієнтами. Кожен випадок відстежується покроково через нашу систему, ви завжди будете знати, де знаходиться ваш випадок у на кожному етапі процесу. Наша система TRS постійно розвиватиметься в напрямку новітніх технологій та інновацій.

Після затвердження Вашого випадку в TRS розпочинається виготовлення. 3D-моделі друкуються, а елайнери виготовляються висококваліфікованими та досвідченими фахівцями, орієнтованими на якість та відповідність. Кожен елайнер позначений найсучаснішою системою лазерного маркування із номером випадку та ідентифікацією елайнера.

Після того, як Ваші вирівнювачі виготовлені та перевірені на якість та відповідність, кожен набір елайнерів упаковується у чітко промарковані мішечки. Для випадків з 10 і більше пакетиків ми надаємо органайзер для зберігання елайнерів. Ви також отримаєте “Комплект для пацієнтів”, який включає в себе органайзер для зберігання елайнера з внутрішнім дзеркалом, інструкції, зрозумілі для пацієнтів та наждачну пилку для вирівнювання країв за необхідності. У вас є невелике відділення, під інструкціями для додавання будь-яких інших предметів, які ви хочете надати своєму пацієнту.

Переваги системи прозорих елайнерів EZ-Align