Orthopedic Splints

Ортопедичні капи

DynaFlex® має більше 45 років досвіду у розробці ортопедичних кап. DynaFlex® має досвід у розробці різноманітних кап відповідно до специфічних потреб пацієнта. Зображені нижче капи – це найбільш часто затребувані дизайни які використовуються для лікування розладів у скронево-нижньощелеповому суглобі. Є доступні додаткові дизайни кап на потребу.

Відправлення клінічного випадку: відправте точні робочі моделі верхньої та нижньої щелеп зняті високоякісним альгінатним відбитковим матеріалом. Для гарантованого найкращого прилягання відбитки потрібно відливати одразу. Для правильного виготовлення апарату додайте воскові смужки, які відобразять бажане роз’єднання в вертикальній площині і висунуте положення нижньої щелепи.

Капа Farrar

Капа Farrar, яку часто відносять до верхньощелепних репозиціонуючих кап, містить виражену похилу площину лінгвальніше до різців для допереднього висування нижньої щелепи. Ця капа може виготовлятися з або без задньої опори залежно від особистих переваг. Це дуже поширений апарат який носять в часи сну.

Верхньощелепна капа із плоскою поверхнею

Верхньощелепна капа розроблена для того, щоб усі нижні зуби рівномірно змикались. В її дизайн зазвичай включається іклова дизоклюзія чи переднє ведення. Капу найчастіше використовують як традиційну нічну захисну капу при оклюзійних проблемах.

Верхньощелепний передній депрограматор

Повна покривна капа найчастіше використовується в випадках стискання зубами чи проблем із бруксизмом. Плоска платформа лінгвально до верхніх різців створена для забезпечення контакту із нижніми різцями. Нижні задні зуби виводяться із  оклюзії, що відрізняє цю капу від верхньощелепної капи із плоскою поверхнею.