TREEMED

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Замовлені Вами апарати будуть доставлені в будь-який куточок України, завдяки послугам компанії «Нова Пошта».

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ СЕРВІС

Працюючи з нашою лабораторією Ви зможете оцінити всі переваги, що Вам надає співпраця з нами. Це зручно, надійно та комфортно.

ПРОВІДНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ми йдемо в ногу з часом і покращення наших технологій та обладнання – завжди на першому місці, бо це якість продукції та комфорт Ваших пацієнтів.

TreeMed Orthodontic Laboratory – cучасна ортодонтична лабораторія, що спеціалізується на виготовленні ортодонтичних апаратів будь якої складності за останніми світовими методиками. Співпрацюючи із такими провідними світовими лабораторіями та компаніями як DynaFlex лабораторія завжди знаходиться на піку подій та підвищує рівень, як свого обладнання та технологій, так і рівень кваліфікації своїх спеціалістів та допоміжного персоналу. Співпраця з нашою компанією гарантує Вам найвищий сервіс обслуговування зручність та комфорт Ваш та Ваших пацієнтів.

Ми пропонуємо Вам послуги із виготовлення у найкоротші строки ортодонтичних апаратів, пластинок та ретенційних кап для лікарів ортодонтів. До Ваших послуг, також, ексклюзивна система вирівнювання зубів без брекетів – Ez-Align від компанії DynaFlex однієї з провідних світових компаній в сфері ортодонтії.