Як працюють прозорі елайнери

Вам цікаво, як прозорі елайнери можуть покращити вашу посмішку?

Система EZ-Align® була створена виключно DynaFlex®. DynaFlex® – лідер галузі ортодонтичних продуктів та послуг для лікарів усього світу. DynaFlex® вклав роки, вдосконалюючи науку та технологію, щоб створити привабливий та ефективний продукт, що полегшує вам отримання посмішки, яку ви бажалии, без клопоту з традиційними брекетами.

Хоча у галузі  компаній, у яких ви можете отримати прозорі елайнери безпосередньо, EZ-Align® знає важливість сертифікованого лікаря для складання плану лікування для вашої безпеки та для того, щоб отримати кінцевий результат, який ви очікуєте та заслуговуєте.

І от як це працює


Крок перший:

Знайдіть лікаря EZ-Align® (це можна зробити тут).

Крок другий:

Після консультації  з лікарем EZ-Align® буде зроблено відбиток  або сканування (схоже на мапу) для визначення вашого персонального плану лікування. Лікар побудує намічений рух ваших зубів протягом курсу лікування.

Крок третій:

Використовуючи «карту», створену вашим лікарем, ваші прозорі елайнери EZ-Align® будуть сформовані, щоб набути точну форму ваших зубів. Ваш персоналізований план буде диктувати кількість необхідних елайнерів і те, як майстерно формуються капи, щоб створити вашу нову посмішку!e!

Крок четвертий:

Після того, як ваші елайнери EZ-Align®виготовлені, ви підберете їх у кабінеті лікаря для першого встановлення. Це важливий крок, оскільки ваш лікар допоможе вам зрозуміти правильне як правильно носити нові елайнери. Це також можливість задати питання та переконатися, що елайнери вам цілком підходять та сидять.

Це частина різниці EZ-Align, ви ніколи не буваєте самотніми в лікуванні. Ваш лікар буде працювати з вами протягом усього лікування, щоб переконатися, що все йде за планом.

Ви просто носите елайнери, як прописав ваш лікар. Коли ваші зуби зміщуватимуться у правильному положенні, ви зміните елайнер на наступний, щоб продовжувати рухатись у правильному напрямку. Весь цей час у вас поруч ліцензований лікар та персонал, який допоможе вам на цьому шляху.

Процес є простим і ефективним. То чого ви чекаєте?