Чи підходить мені лікування елайнерами Ez-Align?

Як і будь-яка стоматологічна процедура, вирівнювання прозорими елайнерами може підійти не всім. Зазвичай відповідь легко отримати проконсультувавшись з лікарем-ортодонтом, який зможе оцінити складність випадку, провести лабораторну діагностику та визначитися з необхідною системою лікування..

Ось декілька часто заданих питань, які допоможуть визначити, чи добре підійде EZ-Align®.

Ви можете бути підлітком або дорослим, щоб лікуватися EZ-Align®. Все, що вам потрібно, – це ваше зобов’язання носити прозорі елайнери EZ-Align® та регулярно відвідувати лікаря, в призначені ним часи.

Чи є EZ-Align® правильним вибором для кривих зубів? Кожна посмішка неймовірно унікальна, як і програми лікування, необхідні для усунення будь-яких проблем. Завдяки унікальній природі кожного випадку система EZ-Align працює в тандемі з досвідом ортодонта. Це не тільки допомагає забезпечити найкращі можливі результати для вашої посмішки, але також пропонує експерта, який буде вести вас на кожному кроці. Ваша посмішка допомагає зробити дивовижне перше враження. Переконайтеся, що ви довірите це експертам!

Ви чудовий кандидат на EZ-Align®? Рух зубів спирається на добрі здорові ясна та міцні зуби. Правильна гігієна зубів є необхідною для здорового рота та для досягнення найкращих результатів за допомогою EZ-Align.

Випадки які підлягають лікуванню прозорими елайнерами Ez-Align.


Чи є між Вашими зубами проміжки в яких накопичується їжа?

У вас скупчені зуби, які перекриваються або розвертаються?

Бачите свої верхні зуби лише тоді, коли широко посміхаєтеся чи чистите зуби?

Чи є у вас проміжок між верхніми та нижніми зубами при укусі?

У вас зуби, які прорізуються в неправильному місці?

Якщо ви відповіли “так” на будь-яке з цих питань, EZ-Align може бути вирішенням для вас. Процес є простим і ефективним. То чого Ви зволікаєте?

Щоб розпочати сьогодні