ВИКОРИСТАННЯ ВАШОГО ІНТЕРАОРАЛЬНОГО СКАНЕРА

DynaFlex може приймати скани, зроблені через будь-який внутрішньооральний сканер – включаючи, але не обмежуючись ними: CEREC Omnicam, 3Shape TRIOS, Carestream CS 3500, 3M True Definition, Planmeca та iTero.

Важлива примітка: Лабораторія може приймати файли .stl з будь-якого сканера. Якщо ваш сканер не вказаний у списку, дзвоніть за номером +38 050 440 03 96 для отримання додаткової інформації.

ПРОЦЕС


КРОК 1

Варіант А. Зніміть відбиток/скан – більшість сканерів дозволяють Вам відправити скани одразу в лабораторію, використовуючи випадаюче меню.

Якщо Ваш сканер не підтримує таку функцію Ви можете вручну експортувати Ваші скани в лабораторію. Ми приймаємо файли з будь якого сканеру у форматі .stlЯк сканувати прикус

Варіант Б.  Зніміть відтиски з PVS – використовуючи високоякісний PVS матеріал, зніміть відбитки з верхньої та нижньої щелепи, одразу ж зробіть моделі або оберніть відбитки вологим рушником та запакуйте у поліетиленовий пакет для відправки у DynaFlex.

КРОК 2

Заповніть анкету – то дуже легко. Кожний випадок Ez-Align потребує заповненої анкети та відісланної анкети.

КРОК 3

Варіант А.Надішліть випадок в цифровому форматі – Якщо Ваш випадок був поданий безпосередньо зі сканера, просто надішліть електронною поштою свою анкету EZ-Align®  на ortholab.treemed@gmail.com. Якщо ваш сканер не має можливості безпосередньо надсилати сканування, зателефонуйте за номером +38 050 440 03 96.

Як сканувати прикус для системи Ez-Align®

Складання плану лікування та виробництво елайнерів дуже залежить від якості та точності сканування зубів, м’яких тканин та оклюзійних зв’язків, щоб все було належним чином оцифровано та вироблено у 3D моделях. Це дозволить виготовити дуже точні елайнери Ez-Align та створити гарну посмішку Вашим пацієнтам.

  1. Скануйте верхню та нижню щелепи.

Переконайтеся , що всі зуби та м’які тканини включаючи 10 мм над гінгівальною лінією – відскановані. Якщо Ваш випадок потребує апарат Ez-X, то Вам необхідно буде захопити також все піднебіння верхньої щелепи, включаючи другі моляри (якщо прорізалися)

  • Попросіть пацієнта зчепити зуби для сканування і центральної фіксації прикусу.
  • Результатом буде повністю відсканована модель з вірно зафіксованим прикусом пацієнта при центральній оклюзії на наданих Вами знімках.
  • Скани зберігаються в цифровому вигляді і можуть бути відтворені в будь який час із 100% точністю.

Важлива інформація для сканування випадків Ez-Align

Скануючи свого пацієнта , завжди пам’ятайте про потрібний апарат та рух зубів , візуалізуючи ті області, які будуть залучені у його використаннята виготовлення. Це забезпечить належний час ротації та точність виготовленого приладу. Зверніться до таблиці нижче щодо наших вимог до сканування.

АпаратНеобхідність скану піднебінняСкан в прикусіВключити другі моляриРозширенняСпеціальні інструкції
EZ-AlignнітакТак, якщо необхідне їх залучення в апараті10 мм вище гінгівальної лініїБудь ласка, надайте скани верхнього та нижнього зубного ряду для таких випадків:
Ретракція верхніх передніх зубів або губний рух нижніх передніх зубів.
Потрібно встановити зв’язок І класу між кликами або молярами.
Рух задніх зубів
Зніміть всі незнімні апарати закріплені до губних або лінгвальних поверхонь.
EZ-Clear RetainerнініТак, якщо необхідне їх залучення в апараті10 мм вище гінгівальної лініїЗніміть всі незнімні апарати закріплені до губних або лінгвальних поверхонь.
EZ-Xтактактак10 мм вище гінгівальної лініїЗніміть всі незнімні апарати закріплені до губних або лінгвальних поверхонь.